Meldcode Auto Opzoeken

Wil je een nieuwe verzekering afsluiten? Zorg dan altijd dat je in bezit bent van een meldcode. De meldcode heeft de verzekeraar nodig om je auto te kunnen verzekeren. Per 1 januari 2014 is het kentekenbewijs een pasje geworden. De meldcode is nu dan ook te vinden op het pasje.Meldcode auto

Aankoop nieuwe auto

Bij de aankoop van een nieuwe auto zal de auto moeten worden overgeschreven op naam van de nieuwe eigenaar. Het kentekenkaart (pasje) wordt vaak niet direct meegegeven. Ook heeft men vaak nog het oude papieren Deel 1 en deel 2.

De autobezitter dient nu nog zelf de meldcode te achterhalen. Dit gaat veranderen. De RDW gaat de meldcode in de toekomst vermelden op het tenaamstellingsverslag.

Meldcode achterhalen

Tot die tijd kun je de meldcode achterhalen door:

  1. Het oude papieren kentekenbewijs te raadplegen
  2. Via de website van de RDW de meldcode opvragen
  3. De laatste 4 cijfers van het chassisnummer op te zoeken onder de motorkap.

Succes met het vinden van de meldcode!

Ben je van plan een nieuwe verzekering af te sluiten? Kijk dan even HIER voor de beste autoverzekering!

[adToAppearHere]

Tags:
 
Next Post

Autoverzekering Berekenen

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *